Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині проведуть «лавандові обжинки», аби допомогти пораненим військовим

На Шепетівщині проведуть «лавандові обжинки», аби допомогти пораненим військовим

На Шепетівщині проведуть «лавандові обжинки», аби допомогти пораненим військовим

Завтра, 4 серпня, у селі Прислуч, що на Шепетівщині, де розташовується одна з лавандових плантацій Хмельниччини, проведуть благодійний захід. Збиратимуть кошти на потреби поранених військових. За пожертву можна буде не лише відпочити та отримати фото на пам’ять, а й посмакувати лавандовими смаколиками та долучитися до розіграшу крафтової продукції.

У четвер з 17:00 до 21:00 проводимо благодійний захід. Всі кошти, що будуть зібрані під час заходу, переведемо на лікування поранених військових. Благодійний внесок 250 гривень, – зазначила співвласниця лавандового поля Іванна Білоус.

Крім того, за ці кошти кожен зможе зрізати з великого куща лаванди букет своїми руками та забрати його собі, зробити фото на оновлених фотозонах з великими корзинами та возиками лаванди, взяти участь у майстер-класі з плетіння лавандових віночків, пригоститися лавандовими смаколиками та взяти участь у розіграші крафтової лавандової продукції.

– У перші дні війни багато наших земляків стали на захист Батьківщини. А зараз вони потребують нашої підтримки. Давайте разом віддячимо нашим захисникам, – додала Іванна Білоус.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.