Середа, 17 Квітня
Shadow
Головна » Новини » » На Шепетівщині реалізують проєкт “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”

На Шепетівщині реалізують проєкт “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”

На Шепетівщині реалізують проєкт “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”

Вихователі безпеки, або ж спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі, працюють уже у понад ста закладах освіти у 39 ТГ 17 регіонів. Такий проєкт починає Хмельниччина.

Ключовою метою проєкту є виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі, а також ужиття заходів щодо їхнього усунення.

Три пілотні тергромади Хмельниччини, представники управління ювенальної превенції НПУ, ГУНП та ДСНС України в Хмельницькій області, департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА підписали меморандум про співпрацю. Так у регіоні стартували проєкт “Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі”.

Для того, аби взяти участь у проєкті, каже начальник ГУНП Руслан Герасимчук, подали заявки вже 12 тергромад області. Перші вихователі безпеки з Кам’янець-Подільської, Шепетівської та Ярмолинецької ТГ вирушають на навчання.

Фахівець, який пройде відповідне навчання, виявлятиме, припинятиме і запобігатиме правопорушенням в дитячому середовищі, забезпечуватиме охорону безпеки під час проведення освітніх заходів, контролюватиме дотримання прав дитини на здобуття освіти, проводитиме профілактичну роботу з учасниками освітнього процесу.

На Хмельниччині функціонує понад 1200 закладів освіти, і такі фахівці з безпеки потрібні не тільки в школах, а й у садочках, училищах, коледжах, університетах. І влада працюватиме над тим, щоб їх було більше, – каже Директорка Департаменту освіти і науки Хмельницької ОВА Дарія Басюк.


Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.