Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині сім’ям трьох загиблих Захисників вручили посмертні відзнаки

На Шепетівщині сім’ям трьох загиблих Захисників вручили посмертні відзнаки

На Шепетівщині сім’ям трьох загиблих Захисників вручили посмертні відзнаки

Родини трьох загиблих військовослужбовців із Шепетівщини отримали посмертні відзнаки, присвоєні Указами Президента України. Вручив їх керівник районної військової адміністрації Олексій Глушаков. Про це посадовець повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

  • Військовослужбовців відзначили за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Орден “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) отримали солдат Дудар Павло Миколайович, солдат Оніщук Олександр Олексійович, солдат Главацький Сергій Георгійович, – зазначив посадовець.

Військовослужбовець Дудар Павло загинув 24 червня 2023 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області. У травні Захиснику виповнилось 34 роки.
Павло народився в селі Білокриниччя Хмельницької області. Навчався у місцевій школі. Потім закінчив Шепетівський фаховий коледж за спеціальністю «Бухгалтерія». Завжди багато працював та будував великі плани на майбутнє. Любив природу й активний відпочинок.
Під час повномасштабного російського вторгнення Павло був мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив гранатометником мотопіхотного відділення в одній з бойових бригад.

Оніщук Олександр героїчно загинув в ході ведення наступально-штурмових дій проти російських загарбників. Герой народився 18 березня 1975 року в Первомайську. Проживав у селі Корпилівка. Був люблячим чоловіком та батьком чотирьох дітей. Його життя обірвалось на 48-му році життя під час наступальних дій в населеному пункті Яковлівка Бахмутського району.

Сергій Главацький загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині 7 жовтня. Йому був 51 рік. Главацький Сергій Георгійович народився в1971 році. Він закінчив Грицівську восьмирічну школу, пізніше навчався у Грицівському ВПТУ №38.

  • Боляче, коли посмертну нагороду отримують батьки, дружина… Жодна відзнака та слова підтримки не повернуть рідну і дорогу людину… Відважні Герої віддали найдорожче – своє життя, аби наші діти росли у вільній країні. Світла пам’ять і честь кожному Захиснику, – зазначив Глушаков.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.