Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині судили чоловіка, який незаконно зберігав понад 200 патронів і саморобну гвинтівку

На Шепетівщині судили чоловіка, який незаконно зберігав понад 200 патронів і саморобну гвинтівку

На Шепетівщині судили чоловіка, який незаконно зберігав понад 200 патронів і саморобну гвинтівку

Полонський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим у незаконному зберіганні бойових припасів та вогнепальної зброї (ч. 1 ст. 263 КК України). Визнав останнього винним в інкримінованому злочині та призначив узгоджене сторонами покарання – 3 роки ув’язнення зі звільненням від відбування покарання з випробуванням на 1 рік іспитового строку.

Гвинтівку, виготовлену саморобним способом, та 234 патрони у 56-річного жителя села Шепетівського району поліцейські знайшли під час обшуку, на горищі господарського приміщення. За словами чоловіка, зброя залишилася йому після смерті батька й він не отримував передбаченого законом дозволу на її зберігання, – розповідають у Хмельницькому апеляційному суді.

Під час досудового слідства прокурор та підозрюваний у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, уклали угоду про визнання винуватості. Сторони погодили кваліфікацію дій та покарання та під час судового провадження просили суд затвердити укладену угоду.

Суд переконався, що угода про визнання винуватості відповідає вимогам закону й дійшов висновку про можливість її затвердження, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.