Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На Шепетівщині відкрили ще один “Клас безпеки”

На Шепетівщині відкрили ще один “Клас безпеки”

На Шепетівщині відкрили ще один “Клас безпеки”

У Полонській громаді на базі місцевого ліцею №4 відтепер працюватиме “Клас безпеки”.

Проєкт у громаді стартували 23 травня. На відкриті “Класу” з дітьми працювали рятувальники, фахівці Шепетівського осередку Червоного Хреста України.

У новенькому інтерактивному класі діти зможуть не лише в теорії, але й на практиці навчитися уникати різних небезпек, користуючись наявними макетами та навчальною продукцією від UNICEF. Перший урок провели рятувальники, медики та правоохоронці. Впевнені, що не одне покоління дітей зможе тут навчатися азам безпеки,- коментують у ДСНС.

Працівниками служби ДСНС були проведені практичні тренінги, де учні мали змогу загасити умовну пожежу, дізнатися як і коли застосовується рятувальний інвентар, подивитися на моделювання надзвичайних ситуацій з роз’ясненням правильних дій при їх виникненні. На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки підростаючого покоління — запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід діяти в екстремальних умовах, – коментують у полонській інформаційній службі “ІнфоДім”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.