Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » На війні загинув Оборонець з Ізяславської громади

На війні загинув Оборонець з Ізяславської громади

На війні загинув Оборонець з Ізяславської громади

На російсько-українській війні загинув Захисник з Ізяславської громади 31-річний Сергій Слободенюк.

Солдат був навідником десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону. Воїн разом з побратимами беріг наш спокій та, на жаль, 31 серпня військовослужбовець отримав травми, не сумісні з життям внаслідок ворожих вибухів. Сталось це на Донеччині.

В Оборонця залишились дружина, двоє синів, батьки, сестри та брат.

Гіркота від втрати, біль, який пронизує, до якого не можна звикнути, який не можна пробачити. Це непоправна втрата не лише для родини, а й для всієї громади, України. Ізяславщина висловлює щирі співчуття рідним, близьким Воїна. Розділяємо вашу втрату та сумуємо разом з вами. Пам’ять про відважного Оборонця, про його мужній подвиг назавжди житиме в серцях і душах вдячних земляків.

Останнім земним шляхом проведе громада Захисника завтра, 5 вересня.

Орієнтовно о 09:00 маршрут кортежу пролягатиме через місто Ізяслав (при в’їзді у місто від м. Шепетівки, по вулицях Незалежності, Грушевського, Шевченка, М. Микитюка) до батьківського дому в село Мислятин. Цього ж дня о 12:30 відбудеться церемонія прощання на подвір’ї батьків Воїна. Далі заупокійна служба за Новітнім Героєм – у місцевому храмі, після чого траурна хода рушить до місцевого кладовища, де і відбудеться обряд поховання.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.