Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » На водоканалі Славутської ОТГ зафіксували порушення на 3,5 мільйони гривень

На водоканалі Славутської ОТГ зафіксували порушення на 3,5 мільйони гривень

На водоканалі Славутської ОТГ зафіксували порушення на 3,5 мільйони гривень

Нещодавно на водоканалі Славутської ОТГ провели ревізію з фінансово-господарської діяльності, під час якої виявили значні порушення. Витрати становлять близько 2,3 мільйони гривень. Також зафіксовано неефективне використання бюджетних коштів, яке склало майже 1 мільйон гривень, – повідомляє Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Ревізори повідомили, що Славутський водоканал списав місцевим підприємствам прострочену заборгованість, що призвело до втрати бюджетних коштів.

Окрім цього, водоканал використав більше мільйона гривень на придбання труб та насосів для водомереж, проте вони так і не були використані.

Також Славутське управління ВКГ витратило значну суму коштів, яка не була передбачена інвестиційними проєктами. Ці кошти повинні використовуватись на модернізацію систем водопостачання, закупку техніки та аварійні ремонти в разі їх виникнення.

Наразі ведеться розслідування. Встановлюється хто і яку відповідальність понесе за витрачання державних коштів не за призначенням.

Популярні пости