Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Напівтіньове місячне затемнення: де його зможуть побачити завтра мешканці Хмельниччини

Напівтіньове місячне затемнення: де його зможуть побачити завтра мешканці Хмельниччини

Напівтіньове місячне затемнення: де його зможуть побачити завтра мешканці Хмельниччини

Завтра, 5 травня, світ зможе спостерігати астрономічне явище, що називається напівтіньовим затемненням. У чому його особливість та де й коли явище зможуть побачити мешканці Хмельниччини?

Як повідомляють фахівці Space.com, у п’ятницю, 5 травня, Місяць увійде у зовнішню тінь Землі, створивши астрономічну подію, яка називається напівтіньовим затемненням.

Під час затемнення спостерігачі побачать як місяць темніє, але не зникає повністю. Напівтіньове місячне затемнення почнеться об 11:15 ранку за східним часом (15:15 за Гринвічем) і буде видно з будь-якої точки земної кулі, де Місяць знаходиться за горизонтом, включаючи Антарктиду, Азію, Росію, Океанію та Східну та Центральну Африку. Пік події досягне о 13:24 за східним часом (17:24 за Гринвічем) і завершиться о 15:32 за східним часом (1932 за Гринвічем), коли Місяць вийде з тіні Землі. За матеріалами In the Sky, напівтіньове затемнення взагалі не буде видно з Північної Америки, Південної Америки чи більшої частини Європи, оскільки Місяць весь час перебуватиме в тіні Землі буде за горизонтом .

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.