Субота, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Народ США з народом України: перші леді двох країн зустрілися в Ужгороді

Народ США з народом України: перші леді двох країн зустрілися в Ужгороді

Народ США з народом України: перші леді двох країн зустрілися в Ужгороді

У неділю, 8 травня, перша леді США Джилл Байден перебувала з візитом у Словаччині та здійснила неоголошену раніше поїздку до України. В Ужгороді, у школі, яка була перетворена на сховище для внутрішньо переміщених осіб, Джилл Байден зустрілась з першою леді України Оленою Зеленською.

– Я хотіла приїхати на День матері. Ми подумали, що це важливо – показати українському народу, що ця війна повинна закінчитись, і що ця війна є брутальною, і що народ Сполучених Штатів підтримує народ України, – сказала Джилл Байден.

Перша леді України відзначила, що ми всі відчуваємо підтримку США і лідерство пана Президента, але цей крок став ще одним підтвердженням для всіх людей. Це особливий і дуже вдалий день для такої зустрічі.

– Хочу подякувати Вам за такий сміливий вчинок. Тому що ми розуміємо, що таке будь-якій жінці, а особливо першій леді, приїхати в країну, в якій триває війна, в якій постійно тривають військові дії, в якій постійно лунають повітряні тривоги, навіть сьогодні, – сказала Олена Зеленська.

Поїздка Джилл Байден до України не анонсувалася та не була включена в оголошений розклад візиту. Зустріч перших леді тривала годину та відбулась за зачиненими дверима. Преса була допущена лише на короткий час. Після зустрічі Байден та Зеленська поспілкувались з дітьми у центрі, де вони займаються мистецтвом та ремеслами.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.