Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Найстрашніша війна в історії: розвідка оприлюднила перехоплення розмови російського військового, який воює в Україні

Найстрашніша війна в історії: розвідка оприлюднила перехоплення розмови російського військового, який воює в Україні

Найстрашніша війна в історії: розвідка оприлюднила перехоплення розмови російського військового, який воює в Україні

Головне управління розвідки Міністерства оборони оприлюднило чергове перехоплення розмови російського військового, який воює в Україні. Ядерні удари, паради та повернення додому. Саме про це говорять по телефону рашисти зі своїми дружинами.

Зокремаспіврозмовниця російського військового говорить про масштаби війни в Україні, замислюється про її ціну, а також обурюється парадами, які проводять у росії. Зазначає, що війна в Україні гірша, ніж у Чечні.

путін віддав наказ неофіційно, щоб до 9 травня все це на хрін закінчити. Якщо до 9 не закінчимо, то ядерною хрінню їх усіх спалити і хай здохнуть всі на хрін, – так каже під час телефонної розмови російський військовий.

З огляду на розмову, самі військові рф не дуже сподіваються на майбутні перемоги та скаржаться на великі втрати.

Не знаю, за яким планом там іде. Але тут просто п… тут відбуваються просто такі страшні речі. Нас вчора накрили. Два 200-х, шість 300-х. Одним залпом, – далі говорить військовий у перехопленій розмові.

.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.