Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Найуспішніші спортсмени Шепетівської ТГ отримали відзнаки

Найуспішніші спортсмени Шепетівської ТГ отримали відзнаки

Найуспішніші спортсмени Шепетівської ТГ отримали відзнаки

З нагоди Дня фізичної культури та спорту у Шепетівській громаді відзначили найуспішніших молодих спортсменів.

Джерело: пресслужба Шепетівської міської ради

Урочисте нагородження кращих спортсменів та тренерів Шепетівської громади, за підсумками року та з нагоди Дня фізичної культури та спорту, відбулося 8 вересня у сесійній залі Шепетівської міської ради.

Присутніх привітали заступник міського голови Віталій Янушевський та начальниця відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради Наталія Стасюк.

За рік вихованці Шепетівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи здобули високі результати, зокрема: 1- чемпіона України, 6 – срібних та 1- бронзового призера чемпіонату України; 1 спортсмен увійшов до складу національних збірних України з видів спорту; 38 – чемпіонів Хмельницької області, 15 – срібних призерів, 27 – бронзових; 26 – спортсменів увійшли до складу збірних команд Хмельницької області з  олімпійських видів спорту та 10 – з не олімпійських.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели у Шепетівській громаді 21 спортивно-масовий захід з різних видів спорту, де взяли участь понад 1500 учасників.

Відповідно до рішення сесії, комплексна дитячо-юнацька спортивна школа отримала комплекти форми для відділень боксу, вільної боротьби та важкої атлетики, придбаної за кошти місцевого бюджету.

За високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток масового спорту, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту переможців й призерів змагань, їхніх наставників, а також ветеранів спорту відзначили Почесними грамотами міського голови, грамотами відділу, дипломами та преміями за вагомі досягнення у сфері фізичної культури та спорту Шепетівської міської територіальної громади та вручили подарунки.

Повний перелік удостоєних нагород – за посиланням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.