Субота, 29 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Наземна станція управління космічним апаратом «Січ 2-30» готова до льотних випробувань: на Хмельниччині тестували наземний сегмент

Наземна станція управління космічним апаратом «Січ 2-30» готова до льотних випробувань: на Хмельниччині тестували наземний сегмент

Наземна станція управління космічним апаратом «Січ 2-30» готова до льотних випробувань: на Хмельниччині тестували наземний сегмент

Упродовж 7-9 грудня у Центрі прийому та обробки спеціальної інформації та контролю навігаційного поля, що неподалік міста Дунаївці на Хмельниччині, тривали міжвідомчі випробування наземного сегменту для управління та подальшої експлуатації космічного апарату «Січ 2-30» , а також підготовки до льотних випробувань. Про це повідомляє “ХМ-ІНСАЙД”.

У тестуваннях взяли участь фахівці ЦПОСІ та КНП, Дніпрокосмосу, Центру експлуатації, Оперативно-інформаційного центру, а також фахівці КБ «Південне», підприємства «Конекс» та ДП ЗАТ «Науково-дослідний інститут радіовимірювань».

У рамках випробувань здійснювалось моделювання нештатних ситуацій з метою тренування розрахунків, які братимуть участь в управлінні «Січ 2-30» та залучатимуться до прийому інформації наземних станцій, а також для розрахунків, які здійснюватимуть подальшу обробку інформації, – зазначають у Національному центрі управління та випробувань космічних засобів.

Зокрема міжвідомчі випробування показали, що наземний сегмент готовий до льотних випробувань, які заплановані на початок січня 2022 року.

Вітчизняним космічним апаратом «Січ-2-30» керуватимуть із Центру управління польотами, що розташований біля села Залісці Дунаєвецької міської громади.

Популярні пости