Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Не перегодовуйте Графіка: пригадуємо правила раціонального використання ресурсів

Не перегодовуйте Графіка: пригадуємо правила раціонального використання ресурсів

Не перегодовуйте Графіка: пригадуємо правила раціонального використання ресурсів

​​В Україні стрімко зросло поживання світла. Про це повідомили в “Укренерго”.

  • Сьогодні, 8 січня, Диспетчерський центр НЕК «Укренерго» фіксує збільшення споживання електроенергії. Вже в обідні години, між 13:00 та 14:00, рівень споживання електроенергії перевищив відповідний показник попереднього робочого дня – п’ятниці, 5 січня, на 13,4%. – йдеться у повідосленні, опублікованому у телеграм-каналі установи о 16:09.

Серед причин – початок робочого тижня та значне посилення похолодання в усіх регіонах України.

Також, кажуть енергетики, в південному регіоні поступово відновлюється енергопостачання споживачів, які були знеструмлені через негоду.

Таке стрімке підвищення рівня споживання створює значне додаткове навантаження на електростанції, які все ще відновлюються після масованих ракетних атак минулої зими, що може призвести до технологічних порушень.

Енергетики закликають раціонально використовувати ресурси. Щоб допомогти енергосистемі працювати в складних умовах, варто дотримуватись правил використання електроприладів упродовж дня:
• вимкніть «зайве» світло в приміщеннях;
• не вмикайте вдома одразу кілька потужних приладів (наприклад, бойлер, пральну машину та праску). А на роботі, в обідню перерву, не вмикайте разом чайник та мікрохвильову піч;
• вимкніть кондиціонери та обігрівачі, якщо температура повітря в приміщенні комфортна;
• витягніть зарядні пристрої з розеток, якщо вони вже зарядили ваші ґаджети.
Пам’ятайте, що кожен із нас може допомогти працювати енергосистемі збалансовано.

  • ПОТУРБУЙТЕСЬ ПРО ГРАФІКА! СПОЖИВАЙТЕ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ОЩАДЛИВО! Слідкуйте за нашим котом у наступних дописах і, будь ласка, НЕ ПЕРЕГОДОВУЙТЕ ГРАФІКА!

Довідка:

Нагадаємо, хто такий кіт Графік. Насправді добовий графік споживання електроенергії візуально нагадує кота. Його вуха – це піки споживання, коли енергосистема найбільше потерпає від перенавантаження. Проміжок між вухами – зменшення споживання вдень. Як ви бачите, через високе споживання вдень, цей проміжок дуже незначний і важко дається енергосистемі, ослабленій системними руйнуваннями минулого сезону.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.