П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Не з усіх громадських криниць Шепетівщини безпечно пити воду

Не з усіх громадських криниць Шепетівщини безпечно пити воду

Не з усіх громадських криниць Шепетівщини безпечно пити воду

На Шепетівщині Депродспоживслужба інспектує громадські криниці. Які порушення виявили фахівці – у матеріалі “Хмельниччина Північ”.

У Хмельницькій області фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області обстежують об’єкти децентралізованого водопостачання (криниці громадського користування). За інформацією, яку оприлюднили на офіційному сайті відомства, у частині криниць фіксують порушення.

Більша частина споруд криниць не благоустроєні та потребують ремонту (заміна дашків, ремонт або заміна бетонних стінок кілець, оскільки вони не цілком щільні та в них наявні шпарини, відсутність глиняного замка, захист та утеплення колодязів від замерзання). Про виявлені недоліки та рекомендації щодо їхніх усунень обов’язково повідомляються органи місцевого самоврядування.

Також аналізували і стан води. В.о. начальника управління з дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Віталій Носатов у коментарі “Суспільному” розповів: на півночі Хмельниччини відібрали 114 зразків. З них 38 — на санітарно-хімічні, 38 — на мікробіологічні показники та 38 — на пестициди.

У шістьох зразках також виявлені незначні відхилення по мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам. До того часу, поки дане джерело децентралізованого водопостачання не пройде дезінфекцію, вода вважається не придатною для вживання.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.