Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Не за кількістю, а за спеціальностями: детальніше про мобілізацію в Україні

Не за кількістю, а за спеціальностями: детальніше про мобілізацію в Україні

Не за кількістю, а за спеціальностями: детальніше про мобілізацію в Україні

У зв’язку з мобілізацією в Україні, яка триватиме до скасування воєнного стану, чоловіків продовжуватимуть призивати на службу, відповідно до військових спеціальностей. Про це інформує начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Добровольців стало менше. Більшість з тих, хто мав бажання та був вмотивований, вже пішли захищати державу. Але, з огляду на те, що потреба в доукомплектуванні частин зараз менша, то кількості добровольців, які є на даний час, достатньо. Зокрема в кожному територіальному центрі на обліку є добровольці, що стоять у черзі, щоб піти служити в ЗСУ. Щодо їхньої кількості статистика не ведеться, – розповідає Роман Горбач.

Наразі комплектування ЗСУ відбувається за системою, коли в кожен підрозділ набирають людей не за кількістю, а за спеціальностями, яких не вистачає.

Мобілізація в Україні йде постійно і залежить від потреб на фронті, тобто коли Збройні сили зазнають втрат. Триватиме мобілізація до скасування воєнного стану. Мобілізація безпосередньо залежить від потреб у доукомплектуванні військових частин. Навіть якщо ситуація на фронтах буде ускладнюватися, всі завдання з мобілізації будуть виконані, – зазначив Горбач.

Доукомплектування військових частин відбувається також за територіальним принципом. Якщо, наприклад, потрібно доукомплектувати військові частини Закарпатського регіону, то людей шукає Закарпатський територіальний центр та, можливо, сусідні.

Якщо потрібні гранатометники, а на обліку в конкретному територіальному центрі їх немає, то шукатимуть у найближчих центрах, – розповідає начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ.

У командуванні Сухопутних військ ЗСУ зазначають, що людей в ЗСУ вистачає, всі області виконали план з призову на 100 та більше відсотків, а потреби в доукомплектуванні військових частин, у порівнянні з лютим, зменшилися в десятки разів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.