Неділя, 20 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Небезпечні інфекції на Хмельниччині: епідеміологи розповіли про збільшення кількості інфікування

Небезпечні інфекції на Хмельниччині: епідеміологи розповіли про збільшення кількості інфікування

Небезпечні інфекції на Хмельниччині: епідеміологи розповіли про збільшення кількості інфікування

У Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб розповіли статистику захворюваності у Хмельницькій області на особливо небезпечні інфекції: хворобу Лайма, яка передається через укуси кліщів; лептоспірозу, джерелами збудників якого найчастіше є інфіковані тварини; та туберкульозу.

У першому півріччі цього року в Хмельницькій області зареєстровано 25 випадків хвороби Лайма (кліщовий бореліоз), проти 20-ти випадків, які реєстрували за аналогічний період минулого року. Найбільше цьогоріч з приводу укусів кліщів до лікарів зверталися мешканці міст Хмельницький та Кам’янець-Подільський, – зазначають спеціалісти.

Зокрема, за шість місяців минулого року було зареєстровано 141 випадок туберкульозу органів дихання, а в поточному році вже є 152 таких хворих.

Значно зросли показники виявлення такої небезпечного захворювання як лептоспіроз. Якщо у першому півріччі минулого року лептоспіроз діагностували лише в одного хворого, то за аналогічний період цього року зафіксовано вже 13 таких випадків.

Збільшення кількості хворих реєстрували, переважно, серед внутрішньо переміщених осіб, які протягом певного часу могли перебувати у місцях укриття та підвальних приміщеннях і контактувати з продуктами життєдіяльності мишовидних гризунів, – додають фахівці.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.