Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Блоги » » Нетаке планування

Нетаке планування

План величаво увійшов у кімнату. Лаконічний темно-синій діловий костюм, начищені до лиску шкіряні туфлі, акуратна стрижка, яка приховувала чарівне хвилясте волосся кольору темного шоколаду. На білій сорочці красувалася червона вузенька краватка. Вираз його обличчя важко було розпізнати: чи то він щиро посміхається, чи то гордовито насміхається. Сандаловий аромат його парфумів заполонив урочисту кімнату.

– А де всі? – з викликом запитав План єдину присутню у кімнаті Стратегію.

Вона не поспішала відповідати, а повільно розглядала План. Так, це вона його таким створила. Вишуканим, стильним, впевненим.

Стратегія змінила свою позу у кріслі. Аристократично заклала ногу на ногу і її маленьке чорне плаття піднялося трішечки вище колін. План, помітивши цю деталь, неочікувано зашарівся. Вона посміхнулася своїм думкам і відповіла своїми червоними губами:

– Ти як завжди поспішаєш. Ще є час. Поки ми удвох, давай поговоримо, — вона рухом запросила План у сусіднє крісло.

Він не став сперечатися. Хоча приховувати свою нетерплячість йому було складно.

– Таким ти мені дуже подобаєшся. Думаю, що у нас все вдасться, — майже пошепки сказала Стратегія і підморгнула.

– Я впевнений у цьому, — так само змовницьки відповів План.

Вони доповнювали один одного, ніби дві половинки одного цілого. Їм навіть не потрібно було слів. Вони розумілися з пів погляду, пів руху, пів думки.

Між ними справжня магія. Вона змінює свій маршрут, а він вже чекає її на зупинці. Вона купує шоколадні круасани, а він вже готує ароматну каву. І, здавалося б, що це ідеальний дует. Проте є одне але.

Двері у кімнату різко відчиняються і туди, як ураган, вносяться різнокольорові, яскраві, галасливі Ідея, Натхнення та Мрія.

План і Стратегія звикли, що їхня розміреність лопає, як мильна бульбашка, коли з’являються ці дамочки.

Фіолетове, жовте, зелене, червоне, синє. Кімната заграла усіма кольорами веселки. Повітря наповнилося солодкими, пряними, мандариновими ароматами. А ще залунав сміх і радість.

Стильна парочка лише переглянулися. Вони, хоч і вважали себе головними, проте не мали влади над цими яскравими красунями.

Ідея, Натхнення та Мрія продовжували розфарбовувати простір. Темно-синій костюм Плана вже прикрашав золотий дощик, а на голові красувалася шапочка Санта-Клауса. У Стратегії на руках з’явилися різнокольорові браслети з серпантину, у волоссі сяяли блискітки, чорне плаття закрила блакитна мантія з паєтками.

У всіх в руках палахкотіли бенгальські вогні.

– А тепер спільне фото! – блиснула Ідея.

– Стратегія і План — посередині, а ми — по боках, — Натхнення керувала процесом постановки.

– Повірте, колись ми зробимо це на Балі, – пророкувала Мрія.

Коли догоріли бенгальські вогні, наші герої сиділи за круглим столом. Розмова, звичайно, пішла зовсім не так, як думала Стратегія і сподівався План. Але завдяки їм вдалося уникнути балагану, який могла створити творча трійця.

Всі раділи, що одного разу вони зібралися разом і зрозуміли — вони одна команда. Так, дивна, дуже різна, іноді непередбачувана. Проте справжня команда, яка рухається в одному напрямку, підтримує один одного, стає кращою і… веде мене до щастя.

Саме так у моєму житті. Без ідеї, мрії, натхнення, навіть найкращі плани і стратегії позбавлені фарб, емоцій і життя. А без плану та стратегії найяскравіші ідеї та цілі, як зірки феєрверку, вдень невидимі і швидко зникають вночі.

Моя команда продовжує працювати. Проте найголовніше вже погоджено усіма нами.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.