Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішин: про що йшлося на нараді з керівником військової адміністрації

Нетішин: про що йшлося на нараді з керівником військової адміністрації

Нетішин: про що йшлося на нараді з керівником військової адміністрації

Робоча зустріч із заступниками міського голови, керівництвом ВП ХАЕС і силових структур щодо забезпечення оборони та безпеки міста, стратегічного об’єкта в умовах воєнного стану відбулась сьогодні, 20 жовтня, під головуванням начальника Нетішинської міської військової адміністрації Григорія Олендри.

Джерело: Відділ з організаційних питань Нетішинської міської ради у фейсбук

Присутні розглянули важливі для життєдіяльності громади питання. Зокрема, про охорону ХАЕС, посилення безпекових та фільтраційних заходів на блокпостах, охорону громадського порядку, дотримання комендантської години, захист населення під час повітряних тривог, стан організації оповіщення та інформування громади при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, підготовки міста до зимового періоду, створення муніципальної варти, яка допомагатиме поліції слідкувати за безпекою на території громади, а також вчасно реагувати на надзвичайні події.

  • Заступник міського голови Олена Хоменко доповіла про ситуацію з укриттями в громаді, роботу ліфтів в багатоповерхівках. Інформувала присутніх щодо проблемних питань, які наразі вирішуються місцевою владою.
  • Представники ДСНС озвучили проблему доступного під’їзду пожежних авто, зокрема, великогабаритних, до багатоповерхівок міста. Саме через неправильне паркування біля будинків та на в’їздах у двори існує перепона для проведення оперативних рятувальних дій.
  • Генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра повідомив про підготовку до осінньо-зимового періоду Хмельницької АЕС, акцентував увагу присутніх на ризиках і загрозах зі сторони ворога.

Допомога військовим на фронті, безпека нашої громади в воєнних реаліях, взаємодія усіх структур – пріоритет в діяльності військової адміністрації, – окреслив Григорій Олендра.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.