Субота, 1 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинка Світлана Ільченко двічі успішно фінішувала у довгих дистанціях чеських змагань

Бігунка-аматорка Світлана Ільченко брала участь у змаганнях у місті Брно, що в Чехії. Там наша землячка двічі успішно фінішувала у забігах на довгі дистанції.

16 червня із результатом 1 година 30 хвилин 56 секунд спортсменка прийшла до фінішу першою. Фінішну позначку Світлана перетнула із жовто-блакитним стягом.

Окрім Світлани, участь у забігу брали також спортсменки з Чехії, Словаччини, Ірландії, Франції, Японії, Великобританії, Аргентини, Південної Африки.

25 червня Світлана, стартувавши на шосе, подолала 10 кілометрів центральними вулицями за 42 хвилини 36 секунд. Спортсменка посіла третє місце.