Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинка здобула титул чемпіонки України з боксу

Нетішинка здобула титул чемпіонки України з боксу

Нетішинка здобула титул чемпіонки України з боксу

Нетішинка Вероніка Панкевич стала чемпіонкою України з боксу. Дівчина з 11 років займається боксом. Тренер спортсменки – Анатолій Прокопович Грушина.

Спортивна історія розпочалася з кіно. Якось ми з татом Андрієм дивилися вдома фільм про бокс «Крихітка на мільйон». Драма Клінта Іствуда про трагічну долю жінки-боксерки Меґґі Фітцжералд, яка свого часу зібрала 4 оскари, настільки мене вразила, що я негайно вирішила записатися на секцію боксу, – розповідає дівчина.

До цього Вероніка тривалий час займалася легкою атлетикою. Вирішила обрати бокс, адже цей вид спорту вчить захищатися. Та парадокс у тому, що разом зі спортивними навичками прийшла впевненість у собі та розуміння, що кожен конфлікт можна розв’язати словами.

Спочатку походила на заняття три тижні. Було важко. Вирішила кинути, а через тиждень повернулася… І затягнуло, – розповідає Вероніка.

Наразі дівчина вже 5 років займається боксом. Після 9 класу вступила у Львівський коледж спорту. Її перемогами рясніє сайт цього навчального закладу. Згодом планує продовжити навчання у профільному виші. Вона – серед тих, хто вважає бокс інтелектуальним видом спорту. І з 11 років впевнено йде до мрії – перемоги на чемпіонаті світу та олімпійського золота з боксу.

Наприкінці минулого року Вероніка Панкевич зробила черговий крок у своїй спортивній кар’єрі: стала чемпіонкою України серед молоді і володаркою Кубка кращої боксерки серед жінок, – зазначив тренер дівчини.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.