Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинку відзначили нагородою “Все буде Україна”

Нетішинку відзначили нагородою “Все буде Україна”

Нетішинку відзначили нагородою “Все буде Україна”

Наталія Муштук, працівниця комунального господарства ВП ХАЕС, є активною волонтеркою. Її відзначили грамотою та нагородою “Все буде Україна”.

У робочий час Наталія займається контролем знезараження питної води, яку постачають нетішинцям, та обслуговує КНС власних потреб.

Після роботи жінка присвячує час допомозі захисникам України: харчові продукти зі свого господарства пані Наталія передає на передову, готує для військових домашні смаколики, підтримує Збройні сили України фінансово, – розповідають про свою колегу в ХАЕС. – Керівник Наталії Муштук відгукується про свою підлеглу як про надзвичайно кваліфіковану, толерантну та відповідальну працівницю, яка повною мірою заслуговує на відзнаку своїх благородних вчинків.

Нагороду “Все буде Україна” створили в енергоремонтному підрозділі. Її за активну підтримку ЗСУ, участь у волонтерському русі, небайдужу громадянську позицію отримують працівники ХАЕС. Наталі Муштук відзнаку вручали Генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра та заступник голови ППО ХАЕС Віталій Пятковський.

Атомники активно долучаються до підтримки ЗСУ. Допомога кожного громадянина України є важливою. Колектив ХАЕС перерахував на спецрахунок НБУ понад 80 млн грн. Працівники ХАЕС та містяни беруть активну участь у благодійних заходах, де збираються кошти для військових. Станційники надають цільову допомогу військовим, купуючи необхідне обладнання. Не покладаючи рук, працюють волонтери логістичного центру ХАЕС, які формують та доставляють гуманітарну допомогу для родин переселенців. Разом до Перемоги!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.