Вівторок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська громада за кошти міського бюджету передала для ЗСУ понад 80 одиниць техніки

Нетішинська громада за кошти міського бюджету передала для ЗСУ понад 80 одиниць техніки

Нетішинська громада за кошти міського бюджету передала для ЗСУ понад 80 одиниць техніки

Нетішинська громада за кошти міського бюджету закупила та передала українським військовим більше 80 одиниць техніки. І це не враховуючи того транспорту, який закуповували нетішинські волонтери за раніше зібрані кошти.

Гроші, виділені на потреби ЗСУ, закінчуються. Але не всі наші земляки можуть отримати авто, бо ми передаємо офіційно на військову частину, але не факт, що її дадуть безпосередньо нашим хлопцям. Тому шукаємо можливість купувати за благодійні гроші. Хочу подякувати Сергію Вознюку, який купив вже не одну машину, тепловізори, квадрокоптери тощо; Васільєву Віталію, Міклушу Олександру і своїй дружині Тетяні, яка до кожної пам’ятної дати пропонує щось купити для військових, – зазначив Олександр Супрунюк, міський голова Нетішинської громади.

Крім того, міський голова розповів, що кілька тижнів тому прийшов хлопець на милицях, після поранення, який воює з 2014 року. Розповів, що машину, яку йому купили волонтери, знищили орки. Тому попросив іншу.

– Знайшли гроші, знайшли джип. Пригнали. В останній момент двигун «накрився». Змушені оперативно закрити проблему. «Нашкребли» на іншу, пригнали, передали. Хай служить. Подяка Віталію Москалю, Аллі Погонець та їх хлопцям, які, як пожежна команда, вишукує авто та оперативно приганяє з за кордону, – додав Олександр Супрунюк.


Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.