Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська міська рада покладе майже 15 мільйонів гривень на депозит вільних коштів

Нетішинська міська рада покладе майже 15 мільйонів гривень на депозит вільних коштів

Нетішинська міська рада покладе майже 15 мільйонів гривень на депозит вільних коштів

У Нетішині відбулось засідання конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Нетішинської міської територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

Участь у конкурсі брали лише ті банківські установи, в яких держава володіє 75% чи більшими відсотками статутного капіталу. Для участі в конкурсі подали документи: ПАТ АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «Державний ощадний банк України», – зауважили у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Відповідно до поданих пропозицій, переможцем конкурсу визнано АТ «Державний ощадний банк України». Запропонована ним відсоткова ставка становить 6,7%. Інші банки надали пропозицію 6, 6% та 6,5%.

– У 2022 році в банківській установі будуть розміщені тимчасово вільні кошти бюджету Нетішинської МТГ у сумі майже 15 млн грн. Тимчасово вільні кошти – це обсяг коштів місцевого бюджету, який тимчасово не використовується (проведення тендерних закупівель, перевиконання обсягу надходжень та інші, і відволікання яких не призведе до втрати платоспроможності бюджету та виникнення заборгованості, – розповіла Валентини Кравчук, начальниця фінансового управління виконавчого комітету.

Зокрема, в минулому році, помістивши аналогічну суму коштів на депозитний рахунок у АТ «Державний ощадний банк України», бюджет громади додатково отримав 663 тис. грн (відсоткова ставка 5,7%).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.