Вівторок, 28 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська міськрада: чи потрібно переоформлювати документи у разі перейменування вулиць?

Нетішинська міськрада: чи потрібно переоформлювати документи у разі перейменування вулиць?

Нетішинська міськрада: чи потрібно переоформлювати документи у разі перейменування вулиць?

На сесії Нетішинської міської ради, яка відбулась 4 листопада, прийнято рішення про зміну назв вулиць. Мешканці Нетішинської МТГ схвалюють рішення міської ради, разом з тим їх цікавлять процедурні питання, пов’язані з перейменуванням вулиць. Отож, чи потрібно вносити зміни щодо реєстрації місця проживання?

Зокрема проспект Курчатова перейменовано на проспект Героїв України, вулицю Михайлова – на вулицю Чорновола.У Старому Кривині перейменовано вулицю Чкалова на вулицю Героїв України, вулицю Мічуріна – на вулицю Козацька, провулок Чкалова – на провулок Героїв України, провулок Мічуріна – на провулок Козацький.

Законодавство не передбачає обов’язку вносити подібні відомості, оскільки зміна назви вулиці не є зміною реєстрації місця проживання. Перереєстрацію місця проживання особи можна здійснити під час обміну паспорта чи зміни прізвища, тобто, коли виникає безпосередня потреба, – зазначають у Нетішинській міській раді.

Також у міській раді роз’яснили обов’язковість вносити зміни до документів на нерухомість.

Документи, що засвідчують право власності на нерухомість, залишаються чинними у випадку зміни назви вулиці, на якій вони розташовані. У випадку перейменування вулиці, на якій розміщена нерухомість, українським законодавством не передбачена необхідність внесення змін до документа про право власності на нерухоме майно, зокрема, свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину, договору купівлі-продажу, дарування тощо, – наголошують в установі.

У той же час, за потреби, власник майна, стосовно якого відбулися зміни, має право звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно із заявою про внесення змін. Зокрема фахівчині розповіли чи потрібно змінювати відомості про місцезнаходження юридичної особи.

Зміна відомостей про місцезнаходження юридичної особи та фізичної особи підприємця підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Перейменування вулиці місцезнаходження юридичної особи є зміною місцезнаходження юридичної особи, що передбачає необхідність внесення відповідних змін в установчі документи, змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, повідомлення банківських установ і контрагентів про зміну реквізитів у діючих договорах, виготовлення нової печатки, бланків тощо, – додають у міськраді.

У той же час, законодавство не встановлює граничних термінів для проведення зміни відомостей щодо місцезнаходження, а отже суб’єкт господарювання сам може вирішувати, коли необхідно провести реєстрацію змін.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.