Середа, 22 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська ТГ – найбагатша на півночі Хмельниччини

Нетішинська ТГ – найбагатша на півночі Хмельниччини

Нетішинська ТГ – найбагатша на півночі Хмельниччини

За допомогою програми «U-LEAD з Європою» у Хмельницькій обласній державній адміністрації проаналізували доходи територіальних громад у 2020 році та затверджені бюджети на наступний рік. Таким чином, було визначено найбагатші та найбідніші громади.

Цей показник визначається як співвідношення обсягу надходжень доходів загального фонду без трансфертів до кількості мешканців. Саме величина цього показника засвідчує фінансові можливості громади. Вона розраховується на одного мешканця у гривнях.

Через пандемію для бізнесу і в загальному для бюджетів громад фінансування та доходи значно знизились. У цьому графіці відображено лише ті громади, які за вказаний період працювали на прямих міжбюджетних відносинах.

Загалом за останній рік спостерігається динаміка зростання бюджетних доходів на одного жителя ТГ. За допомогою такого бюджету можна побачити результати фінансового менеджменту громад.

За результатами досліджень найбагатшою виявилась Розсошанська ТГ. Дохід одного мешканця на майбутній рік тут оцінюються 10895 гривень. Із ТГ Шепетівського району найбагатшою є Нетішинська ТГ. Вона також займає друге місце по всій Хмельниччині по такому показнику.

Якщо говорити про найбідніші ТГ, то серед представників Шепетівського району – це Плужненська ТГ, а по області –Китайгородська ТГ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.