Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинці провели до Небесного Легіону 37-річного Захисника

Нетішинці провели до Небесного Легіону 37-річного Захисника

Нетішинці провели до Небесного Легіону 37-річного Захисника

Нетішин знову оповив морок жалю та скорботи. Люди, схиливши голови, зі слізьми на очах, стоячи на колінах, віддавали шану і проводжали до Небесного Легіону 37-річного Новітнього Героя Олексія Шевчука, молодшого лейтенанта, заступника командира роти з морально-психологічного забезпечення роти зв’язку тилового командного пункту польового вузла.

14 серпня під час виконання бойового завдання в результаті атаки ворожого дрона він отримав тяжкі поранення. Лікарі боролись за життя нашого Героя, але серце не витримало… 23 серпня Олексій Шевчук помер у Запорізькій обласній клінічній лікарні, – зазначили у Нетішинській міській раді.Відважний Захисник пожертвував найдорожчим – своїм життям, щоб ми могли прокидатися у своїх теплих ліжках і без остраху розмовляти рідною мовою, щоб наші діти росли під мирним небом та будували гідне майбутнє. Ми – сильні, ми – вистоїмо, ми – переможемо ворога.

Чин похорону Олексія Шевчука відбувся у Соборі Ікони Божої Матері «Неопалима купина» ПЦУ.

– У молитві схиляємо голови перед світлою пам’яттю Захисника, який поліг за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, всією нашою громадою поділяємо горе… Світла та вічна пам’ять Герою! – додали у міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.