П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Неймовірна інсталокація: унікальне тюльпанове дерево росте на Ізяславщині

Неймовірна інсталокація: унікальне тюльпанове дерево росте на Ізяславщині

Неймовірна інсталокація: унікальне тюльпанове дерево росте на Ізяславщині

Природа рідного краю творить дива. Неймовірна інсталокація за два кроки від вас – у дендропарку ДП «Ізяславське лісове господарство» розквітло тюльпанове дерево. Тут можна і помилуватись, і сфотографуватись. А в майбутньому, розповідають лісівники, охочі зможуть придбати саджанець такого дерева.

ДП «Ізяславське лісове господарство» запрошує усіх бажаючих відвідати територію дендропарку та побачити красу на власні очі. Між іншим, на розсаднику підприємства висіяно насіння тюльпанового дерева у касети, що в майбутньому дасть близько 1600 саджанців для задоволення потреб бажаючих придбати це оригінальне дерево, – говорять у пресслужбі.

Дерево сягає 35-50 метрів у висоту. В Україні, через зовнішній вигляд, його назвають “тюльпаном” або “ліраном”.

Оригінальна форма листя схожа на ліру, тому його називають “ліран”. А “тюльпановим” називають через те, що кольори квіток зеленувато-помаранчевого кольору, їх зовнішній вигляд нагадує тюльпани.

Квіти такого дерева – великі, в діаметрі вони сягають до 6 см. Своїм розташуванням (на кінчиках пагонів) вони подібні до магнолії. Тюльпанові дерева розмножують насінням або ж молодими відводками, при цьому, в дорослому віці при пересажуванні дерево приживається рідко.

Досить швидкоростуче дерево, але інтенсивний ріст спостерігається тільки з 10-річного віку, в перші роки росте повільно. Утворює добре розвинену кореневу систему з міцним стрижневим коренем, тому є вітровитривалим і довговічним, живе до 400–500 років. Квітки тюльпанового дерева дають велику кількість нектару, – кажуть в лісгоспі.

У період цвітіння, який припадає на травень – початок червня, дерево має найбільш декоративний вигляд, а тому лісівники закликають встигнути завітати до них у гості.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.