Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » «Nike» та «Puma» по-хмельницьки: яке покарання отримав чоловік за виготовлення та продаж контрафактного одягу

«Nike» та «Puma» по-хмельницьки: яке покарання отримав чоловік за виготовлення та продаж контрафактного одягу

«Nike» та «Puma» по-хмельницьки: яке покарання отримав чоловік за виготовлення та продаж контрафактного одягу

На Хмельниччині чоловік продавав светри, штани та футболки із бирками «Puma» та «Adidas», які виготовляли та нашивали на одяг самостійно у своєму цеху. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Підприємець з листопада 2017 року по вересень 2018 року без спеціального дозволу власників незаконно використовував торговельні марки, які належать фірмам «Puma SE», «Adidas AG», «NIKE Innovate с.v.». В результаті, за даними іноземних компаній, збитки склали близько 26 мільйонів гривень, – зазначають у суді.

Одяг продавали в орендованих кіосках на Хмельниччині. Крім того, контрафактний товар продавався через Інтернет.

Під час обшуку швейного цеху, який належав обвинуваченому, правоохоронці знайшли понад тисячу светрів та штанів з логотипами «Puma», «Adidas», «Nike» та слоганом «Just do it», які підприємець використовував незаконно. В іншому цеху під час обшуків знайшли майже 10 тисяч футболок з відомими торговельними марками, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці вилучили й обладнання, за допомогою якого виготовляли контрафактний товар. Крім того, правоохоронці звинувачували підприємця в легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом. Зокрема мова йде про придбання автівок та нерухомості офіційно за заниженими цінами.

Обвинувачений придбав автомобіль «Porsche Cayenne» за договором за 45 тисяч гривень. Автівка виявилася записаною на батька обвинуваченого. Подібна ситуація була й з приміщенням, яке обвинувачений використовував для зберігання контрафактної продукції, – додають у суді.

У результаті, підприємця засудили до чотирьох років позбавлення волі зі звільненням від покарання з іспитовим терміном два роки. Також підприємець має заплатити штраф.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.