Вівторок, 25 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Нова пошта анонсувала зміни на 2022 рік

Нова пошта анонсувала зміни на 2022 рік

Нова пошта анонсувала зміни на 2022 рік

Із першого січня наступного року Нова пошта анонсує зміни тарифів та послуг для своїх клієнтів. Про це повідомляють у пресслужбі.

Загалом, обіцяють п’ять оновлень наступного року. Перше – доставка документів за фіксованою ціною. Наступного року переслати документи чи інші папери можна буде за 40 грн. При цьому, до вартості вже входить фірмовий картонний конверт.

Також планують продовжити акційний тариф на доставку до поштоматів за 35 грн та післяплату без комісії терміном на перший квартал 2022 року.

– Ми зважилися на такий крок, щоб ще більше клієнтів оцінили зручність, швидкість та безконтактність отримання посилки у будь-який час. З 1 квітня вартість доставки до поштомату складатиме 45 гривень, незалежно від географічного спрямування та ваги відправлення по всій території України, – йдеться в повідомленні.

Нова Пошта" відмовляється від поштоматів Приватбанку | Економічна правда
фото: ілюстративне

Ще одні зміни торкнуться тарифу за доставку, коли після огляду клієнт одразу повертає посилку з невідповідним товаром.

З 2022 року вартість складе 15 гривень за посилку вагою до 30 кг, що суттєво нижче за вартість базового відправлення. 

Крім того, наступного року планують спростити тарифні зони. Це, зі слів представників Нової пошти, має дозволити клієнтам швидше орієнтуватись у вартості доставки. Наступного року її розраховуватимуть залежно від пунктів призначення за трьома тарифними зонами: 

  • по місту та його передмістю;
  • між містами України;
  • з/ у селище міського типу чи село.

Вартість пересилки популярних габаритів зменшиться. Крім того, при доставці в межах міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок:

  • мала — до 2 кг. Такі посилки коштуватимуть 40 грн (зараз їх вартість – 45 грн);
  • середня — до 10 кг;
  • велика — до 30 кг коштуватиме 80 грн (зараз вартує 100 грн).

Ціна включатиме комісію за оголошену вартість товару до 1000 гривень, незалежно куди буде доставлена посилка – до відділення або поштомату.

З 1 січня 2022 року компанія змінює тарифікацію на доставку та забір посилок кур’єром з адреси. Тепер при замовленні послуг кур’єра не потрібно прив’язуватись до ваги. За будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг, і тарифікація вже як вантажу. 

Також по-новому тарифікуватимуть доставку кожної посилки в експрес-накладній з кількома місцями. Кожну посилку оцінюватимуть за окремим тарифом: посилка з максимальною вагою — за базовим тарифом, решта — за зниженим. 

Популярні пости