Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Об’єднати громаду спортом: у Шепетівці діятиме секція карате-кіокушинкай

Об’єднати громаду спортом: у Шепетівці діятиме секція карате-кіокушинкай

Об’єднати громаду спортом: у Шепетівці діятиме секція карате-кіокушинкай

Олексій Шуляков – відомий у місті та далеко за його межами тренер із чирлідингу. Його спортсменки були підтримкою національної збірної із кіокушинкай на міжнародних змаганнях.

Тоді я просто закохався у цей спортивний напрям, – говорить Олексій, – адже окрім спорту, кіокушинкай, є справжньою філософією.

Її тепер навчатимуть спортсменів та спортсменок у Шепетівці. Адже до міста приїхав на постійне місце проживання тренер національної федерації кіокушинкай України. Він запропонував юним шепетівчанам можливість системно опановувати цей вид східних єдиноборств.

Навчатимуться хлопці та дівчата у школі-гімназії №2. Там тричі на тиждень відбуватимуться заняття, – розповідає Олексій Шуляков. – Вони проходитимуть з 16:30 до 18:00. Бажаючі долучитися можуть поспілкуватися з тренером в цей проміжок часу.

Олексій Шуляков говорить, що охочих до такого спорту виявилося чимало. Наразі вже записались 40 школярів та школярок. Їм подобається як атмосфера занять, дружня і водночас вимоглива, так і майстерність тренера, який сам бездоганно володіє карате.

Єдиною проблемою у Шепетівці було і є знайти спортзал, де можуть займатись діти, – говорить спортсмен. – Є дуже багато тренерів, які готові приїхати до нашого міста та навчати молодь. Усе впирається у ресурс – простір та обладнання.

Їх, говорить Олексій, шукали і для кіокушинкай. Частину закуплять власним коштом, частину – надали благодійники.

Одними із перших, хто відгукнувся допомогти нам із оснащенням, був Благодійний фонд Олександра Співака, – розповідає Олексій Шуляков. – Вони придбали та передали в користування спеціальне спортивне спорядження на суму 10 тисяч гривень.

Ми впевнені, що спорт – це чудова можливість для юнаків та дівчаток гартувати характер та тіло, бути готовими до викликів життя та наповнювати дозвілля змістовними заняттями. Тому передали спортивний інвентар для занять кіокушинкай новоствореній секції у Шепетівці, – коментує голова правління БФ Олександра Співака Тетяна Василик. – Дуже приємно, що в місті з’являються такі хороші та потрібні ініціативи. Сподіваємося, отримане обладнання допоможе майбутнім зіркам спорту покращувати їх майстерність.

Популярні пости