Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Обіцяла допомогти уникнути мобілізації: на Хмельниччині чоловік «здав» жінку правоохоронцям

Обіцяла допомогти уникнути мобілізації: на Хмельниччині чоловік «здав» жінку правоохоронцям

Обіцяла допомогти уникнути мобілізації: на Хмельниччині чоловік «здав» жінку правоохоронцям

На Хмельниччині судили 39-річну жінку, яка за 7 тисяч доларів обіцяла допомогти уникнути від призову. Вона запевняла військовозобов’язаного чоловіка, що має зв’язки у лікарні та може оформити йому довідку про непридатність до служби. Її визнали винною у зловживанні впливом та оштрафували на 42,5 тис. грн.

У липні цього року чоловік під час розмови з співрозмовником розповів, що хоче перевестись з денної форми навчання на заочну, але хвилюється щодо можливої мобілізації. На це співрозмовник сказав, що має знайому, яка може допомогти уникнути призову, – йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Чоловік сконтактував з нею і домовився про зустріч. Катерина Б. заявила, що може повпливати на посадових осіб неврологічного відділення Хмельницької обласної лікарні, аби його визнали непридатним до служби. Свої послуги вона оцінила в 7 тис. доларів.

Гроші чоловік заплатив наступного ж дня, 14 липня. Щоправда, перед цим поінформував про схему правоохоронців. Відтак, після отримання 7 тис. доларів порушницю затримали, а згодом вручили їй підозру за ч. 2 ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом), – додали в установі.

В процесі розслідування жінка уклала з прокурором угоду про визнання винуватості. На засіданні 28 вересня суддя Наталія Хараджа цю угоду затвердила. Тож, жінку визнали винною у зловживанні впливом і призначили їй 42,5 тис. грн штрафу. Також вона повинна сплатити 2,8 тис. грн за експертизи.

Популярні пости