П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Обласні депутати з Шепетівського району увійшли до міжфракційного об’єднання «За безпечне Поділля»

Обласні депутати з Шепетівського району увійшли до міжфракційного об’єднання «За безпечне Поділля»

Обласні депутати з Шепетівського району увійшли до міжфракційного об’єднання «За безпечне Поділля»

Двадцять дев’ять депутатів та депутаток Хмельницької обласної ради об’єднались у міжфракційну групу “За безпечне Поділля”.

Серед інших – і представники Шепетівського району. Ця група має сприяти розвитку добровільного пожежного руху та громадської безпеки в області. До об’єднання увійшли: Віолета Лабазюк, Володимир Гончарук, Валентин Соколюк, Віктор Бурлик, Григорій Галкін, Михайло Демчишен, Олександр Дехтярук, Сергій Іващук, Тетяна Калюжна, Андрій Козюра, Олександр Корнійчук, Андрій Кланца, Петро Лабазюк, Руслан Лещишин, Вадим Лозовий, Олег Лукашук, Врам Мовсісян, Іван Нагорний, Володимир Поворозник, Олександр Розізнаний, Володимир Романюк, Артем Ромасюков, Руслан Скримський, Сергій Слюсарчук, Юрій Смаль, Олександр Співак, Уляна Ткаченко, Артур Фрідман та Яків Цуглевич.

Окрім того, на сесії присутні депутати прийняли «Програму сприяння розвитку добровільної пожежної охорони, популяризації добровольчого пожежного руху в населених пунктах Хмельницької області на 2022-2026 роки». Така програма в Україні є першою.

Вона передбачає заходи із комунікації з громадськістю та популяризації добровільного пожежного руху, в тому числі, серед дітей і молоді, навчання азам пожежної безпеки, гасіння пожеж та надання медичної допомоги, сприяння утворенню та функціонуванню добровільної пожежної охорони, в тому числі, забезпечення приміщеннями, засобами для гасіння пожеж, захисним одягом, рятувальним обладнанням та спорядженням, системами автоматичного оповіщення добровольців та страхування членів добровільних пожежних дружин.

Популярні пости