Субота, 13 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Обстріли залізничних станцій в центрі та на заході України: що відомо

Обстріли залізничних станцій в центрі та на заході України: що відомо

Обстріли залізничних станцій в центрі та на заході України: що відомо

Сьогодні вранці, 25 квітня, російські окупанти обстріляли 5 залізничних станцій в центрі та на заході України, є травмовані. Про це повідомляють  голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишин та Укрзалізниця у Telegram, голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль у Telegram.

Російські війська продовжують системно руйнувати залізничну інфраструктуру. Сьогодні вранці протягом години під обстріл потрапили 5 залізничних станцій в центральній та західній Україні. Як мінімум 16 пасажирських поїздів будуть затримані. Постраждалі є, деталі з’ясовуємо. Буду інформувати, – зауважив Олександр Камишин.

В УЗ повідомили, що у зв’язку з пошкодженням тягових підстанцій відсутня напруга в контактній мережі на дільницях Шепетівка – Козятин, Жмеринка – Козятин, Козятин – Фастів. Поїзди, що прямують вказаними дільницями, затримуються. Час затримки та перелік поїздів обіцяють повідомити пізніше.

Ворог завдав два ракетні удари по залізничній інфраструктурі області. Жертв немає, збитки встановлюються, – зазначив Віталій Коваль, голова Рівненської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що росія постійно вимагає від західних країн припинити постачання зброї Україні для захисту від російської агресії. Переміщення озброєння по території України здійснюється, у тому числі, і залізницею. Руйнуючи залізничну інфраструктуру, росія, ймовірно, намагається зупинити постачання військової техніки від західних країн.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.