П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Очільниця Хмельницької облради налагоджує співпрацю з США, аби вирішити гуманітарні питання області

Очільниця Хмельницької облради налагоджує співпрацю з США, аби вирішити гуманітарні питання області

Очільниця Хмельницької облради налагоджує співпрацю з США, аби вирішити гуманітарні питання області

Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк напрацьовує шляхи співпраці з американським штатом Юта щодо гуманітарних питань. Зокрема йдеться про облаштування бомбосховищ в освітніх і медичних закладах області, про забезпечення обігрівачами закладів, де сьогодні проживають переселенці, а також придбання твердопаливних котлів для потреб ВПО.

Також у пріоритеті – потреби для освітніх та медичних закладів, установ соціального спрямування. Зокрема щодо придбання медичного та реабілітаційного обладнання, оргтехніки, продуктів харчування та м´якого інвентарю, – зазначають у Хмельницькій обласній раді.

Під час візиту делегація з Хмельниччини відвідала найбільший гуманітарний центр, який знаходиться у Солт-Лейк-Сіті. Саме звідси до України надходить необхідна допомога, зокрема, й до гуманітарного штабу Хмельницької обласної ради.

Висловлюємо слова щирої вдячності нашим американським партнерам, які об´єдналися, аби допомогти українцям, які відчули всі жахи війни. У єдності – наша сила, – наголосила Віолета Лабазюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.