Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Олексій Жмеренецький очолив депутатську групу співпраці з Уругваєм

Олексій Жмеренецький очолив депутатську групу співпраці з Уругваєм

Олексій Жмеренецький очолив депутатську групу співпраці з Уругваєм

У Верховній Раді створили депутатську групу співпраці з Уругваєм, очільником якої став Олексій Жмеренецький, народний депутат від 190 округу, в який входить Шепетівка, Славута, Полонне.

  • Південна Америка перебувала на периферії української дипломатії із часів здобуття незалежності. Повномасштабне вторгнення змусило Україну кардинально змінити свій підхід до відносин із так званим «Глобальним Півднем». Сьогодні від цього залежать голосування за українські питання в ООН, створення трибуналу, запровадження формули миру, продовольча безпека світу, повернення полонених і дітей та безліч інших ключових процесів, – зазначив народний депутат.

Уругвай називають Латиноамериканською Швейцарією. Тут розташовані популярні на континенті банки, стабільна політична система і надійні державні інституції.

  • Уругвай підтримує Україну на міжнародних майданчиках і може грати значну роль в адвокації нашого порядку денного на континенті, – додав пан Олексій. – Окрім цього, Парламент Уругваю цікавий інноваціями, це другий парламент у світі, після Фінляндії, який нещодавно створив у своїй структурі постійно діючий комітет з питань майбутнього. Мені пощастило побудувати в минулому році на глобальній міжпарламентській конференції з питань майбутнього у цій країні та познайомитися з колегами.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.