Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Онлайн-продавчиня з Шепетівки здійснювала фіктивний продаж одягу: що вирішив суд

Онлайн-продавчиня з Шепетівки здійснювала фіктивний продаж одягу: що вирішив суд

Онлайн-продавчиня з Шепетівки здійснювала фіктивний продаж одягу: що вирішив суд

Жінка створила в Instagram три сторінки фейкових магазинів жіночого одягу. Там розміщувала фіктивні оголошення про продаж товару. Замовлення приймала через месенджер соцмережі, але не мала наміру пересилати його покупцям після перерахунку грошей.

Від серпня 2022 року до квітня 2023 року таким чином обвинувачена обдурила 24 потерпілих. Шляхом обману вона заволоділа 14402 гривнями.

Отож, Шепетівський міськрайонний суд визнав 25-річну жительку Шепетівки винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 190 й частиною 2 статті 190 КК України, та призначив їй узгоджене сторонами остаточне покарання: 1 рік 6 місяців позбавлення волі зі звільненням від його відбування на один рік іспитового строку.

На момент укладення угоди зі слідством 8 793 гривні завданих збитків жінка відшкодувала добровільно. Решту зобов’язалася відшкодувати протягом одного місяця з моменту набрання вироком законної сили, – додали у суді.

В угоді про визнання винуватості сторони зазначили, що обставинами, які пом`якшують покарання обвинуваченої, є щире каяття, активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, часткове відшкодування завданих збитків.

Крім того, жінка має статус внутрішньо переміщеної особи із встановленим постійним місцем проживання, позитивно характеризується, сама утримує малолітню дитину, тому погодилися запропонувати суду призначити їй покарання зі звільненням від реального відбування на іспитовий строк, – наголосили в установі.

Прокурор, обвинувачена та її захисник у судовому засіданні підтримали угоду про визнання винуватості й просили суд її затвердити. Усі потерпілі подали заяви про те, що не заперечують проти затвердження угоди. Суд дійшов висновку, що угода про визнання винуватості відповідає вимогам закону й підстав для відмови у її затвердженні немає.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.