Понеділок, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Онлайн-знайомий обдурив жінку з Хмельниччини на понад сотню тисяч гривень

Онлайн-знайомий обдурив жінку з Хмельниччини на понад сотню тисяч гривень

Онлайн-знайомий обдурив жінку з Хмельниччини на понад сотню тисяч гривень

В одній із соціальних мереж 42-річна жителька Хмельницької області познайомилась з іноземцем, який ніби виконує бойові завдання в одній із східних країн.

Після певного часу їх комунікації чоловік попросив про послугу: оскільки ситуація у місці його перебування складається загрозлива, йому необхідно передати комусь на зберігання велику суму своїх заощаджень, а довіряє він лише їй.

  • Уже за деякий час зловмисник повідомив потерпілій, що відправив їй посилку з усіма своїми заощадженнями. От тільки їй потрібно сплатити вартість кур’єрських послуг. Жінка переказала майже 160 тисяч гривень.

Зв’язок з чоловіком зник, а посилка – не надійшла, тож жінка звернулась до поліції.

  • За даним фактом, поліцейські відкрили кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України і працюють над пошуком зловмисника. Правоохоронці просять під час онлайн-знайомств пам’ятати про ризики. Шахраї вміло маніпулюють почуттями та знають, як увійти в довіру, аби заволодіти чужими грішми. Тож, не надсилайте свої особисті дані незнайомцям, не переходьте за надісланими посиланнями та не переказуйте кошти на невідомі банківські рахунки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.