Неділя, 24 Жовтня
Shadow
Головна » Новини » Культура » » Орнітолог з Нетішинської ОТГ видав власну книгу

Орнітолог з Нетішинської ОТГ видав власну книгу

Орнітолог з Нетішинської ОТГ видав власну книгу

До ілюстрованого атласу “Птахи України” увійшли авторські фото із поясненнями орнітолога з Нетішинської ОТГ Віктора Бондарця, – йдеться на Fb-профілі Хмельницької АЕС.

Чоловік захоплюється орнітологією впродовж останніх 15 років. А в 2016 році він став переможцем фотоконкурсу Українського товариства охорони птахів “Птахи водойм”.

Віктор Бондарець. Фото fb-профілю “Українське товариство охорони птахів”

Віктор фотографує пернатих не лише у Нетішині та прилеглих територіях, а й закордоном (Англія, Німеччина, Польща, Угорщина, Болгарія), адже птахи нашого ареалу перелітають і туди. Всі авторські фото Віктор Бондарець вмістив в ілюстрованому виданні.

Відомості про птахів розміщено на 480 сторінках. Під час підбору фотографій за основу взято їх перелік, розроблений Інститутом зоології НАН України імені І. І. Шмальгаузена. Крім цього, надана інформація про основні діагностичні ознаки пернатих для визначення їх у природі, ідентифікація частин тіла.

До співавторства альманаху долучився Інститут зоології Академії наук України: один із його фахівців підготував наукові коментарі, що розміщені в альманасі.

Популярні пости