Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Осіннє натхнення: ТОП-5 ідей для дитячої творчості

Осіннє натхнення: ТОП-5 ідей для дитячої творчості

Осіннє натхнення: ТОП-5 ідей для дитячої творчості

На календарі – осінь і час творити прекрасне зі своїми дітьми. До садочку, школи або просто, аби гарно провести час разом, підготували для вас ТОП натхненних ідей для дитячої творчості.

Лев з листочків. Джерело: goodhousekeeping.com

Лев з листя

Використовуйте листя для гриви лева і коричневий папір для голови. Після цього чорним фломастером або олівцем намалюйте леву ніс, очі і обличчя. За таким же форматом можна виготовити інших тваринок: лисів, котів тощо.

Листяні сови. Джерело: .thetreehouseclub.co.uk
Листяні лиси. Джерело: .thetreehouseclub.co.uk
Паперова мозаїка. Джерело: goodhousekeeping.com

Паперова мозаїка

З будівельного паперу виріжте паперові листочки. Використовуйте листочки дерев, як контур.

Трафаретне малювання

Прикладіть до паперу у довільній формі знайдені листочки і, використовуючи спрей чи спонж/ губку з фарбою, замалюйте тло.

Вироби з ниток. Джерело: bakerross.co.uk

Нитковий арт

Виріжте із цупкого картону деталі тваринки (це може бути будь-який шаблон). Далі обмотайте нитками для в’язання і з’єднайте деталі між собою.

Їжак з шишок. Джерело: bakerross.co.uk

Їжак з шишок

  1. Візьміть дерев’яну шпажку та просуньте її через дві великі полістирольні кульки, а потім у широкий кінець полістиролового конуса. Просуньте його до упору, щоб він не вийшов з іншого кінця, а потім обріжте кінець шпажки, якщо потрібно.

2. Оберніть аркуш паперу навколо конуса та приклейте його на місце двостороннім скотчем. Обріжте кінці паперу.

3. Використовуйте клейовий пістолет, щоб акуратно приклеїти суміш соснових і модринових шишок до двох полістирольних кульок. Продовжуйте це, доки вони повністю не покриються, залишаючи нижню частину чорною, щоб вона лежала рівно.

4. Використовуйте чорну ручку, щоб намалювати ніс на кінці конуса, і приклейте ворушливі очі до його верхівки. Використовуючи папір у тон, виріжте дві форми вух і розфарбуйте внутрішні вуха світло-рожевою декоративною ручкою. Використовуйте клейовий пістолет, щоб приклеїти вушка до верхівки конуса, прямо перед тим, де починаються шишки.

Головне фото: firstdiscoverers.co.uk

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.