Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Освітяни Плужненської громади толокують та готують смаколики для ЗСУ

Освітяни Плужненської громади толокують та готують смаколики для ЗСУ

Освітяни Плужненської громади толокують та готують смаколики для ЗСУ

Працівники та учні Плужненського професійного аграрного ліцею з перших днів війни працюють з метою наближення перемоги для України. Окрім навчально-виховного процесу, в закладі відбувається велика кількість різноманітних заходів, спрямованих на збір коштів, волонтерську допомогу, випікання домашнього печива на підтримку Захисників та Захисниць України.

  • 26 квітня отець Володимир Ковальчук разом зі священиками відправляється до наших земляків на схід (Бахмутський напрямок) привітати їх з Великоднем, помолитись та відвезти пасхальних смаколиків. Колектив закладу долучився до поїздки до наших воїнів на схід фінансово та передав випічку нашим землякам, – зазначають у Плужненському аграрному ліцеї.

Крім того, освітяни зазначили, що завдяки Благочинному Ізяславської православної церкви України Київського патріархату Митрофорниму протоієреєю Володимиру Ковальчуку смаколики будуть доставлені і передані безпосередньо у руки нашим захисникам.

Щирі слова вдячності висловлюємо усім, хто знайшов сили, час і можливість пришвидшити нашу перемогу. Продовжуємо робити все задля наближення перемоги! – додали у навчальному закладі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.