Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Освітні втрати школярів моніторитимуть в Україні упродовж трьох років

Освітні втрати школярів моніторитимуть в Україні упродовж трьох років

Освітні втрати школярів моніторитимуть в Україні упродовж трьох років

Дослідження того, наскільки якісною є освіта в українських школах, проведе Міністерство освіти та науки. Моніторингове дослідження буде загальнодержавним та стосуватиметься навчання учнів 6 та 8 класів.

Джерело: Освіта.UA

Метою проведення моніторингу є дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти з української мови та математики. Моніторинг знань школярів триватиме впродовж трьох років – з 2023 до 2025 років.

Таких етапів буде три. Щорічно їх проводитимуть наприківці навчального року. Перший відбудеться у травні цього року.

Вивчення рівня знань учнів 6 та 8 класів відбуватиметься шляхом тестування на освітній платформі “Всеукраїнська школа онлайн”. Узгодження та затвердження переліку шкіл, які братимуть участь у дослідженні, відбудеться найближчим часом. Відповідальність про проведення дослідження покладено на Інститут освітньої аналітики, Державну службу якості освіти, Український інститут розвитку освіти та обласні підрозділи освіти і науки.

Про результати кожного етапу моніторингу МОН звітуватиме упродовж трьох років моніторингу.

Довідка:

Освітні втрати — це прогалини у знаннях і навичках, які виникають в учнівства під час освітнього процесу у порівнянні зі стандартами освіти та очікуваними результатами навчальних здобутків. Освітні втрати можуть бути спричинені як індивідуальними, так і структурними чинниками, зокрема, масштабними надзвичайними ситуаціями, вплив яких накладається на системні нерівності та вразливості.

Освіта.ua
05.04.2023

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.