Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Озеленення дитячого садочка: НПП «Мале Полісся» залучив найменших славутчан до акції «Створимо ліси разом»

Озеленення дитячого садочка: НПП «Мале Полісся» залучив найменших славутчан до акції «Створимо ліси разом»

Озеленення дитячого садочка: НПП «Мале Полісся» залучив найменших славутчан до акції «Створимо ліси разом»

У дошкільному навчальному закладі «Подоляночка», що в місті Славута, в межах програми президента України «Зелена країна», яка має на меті висадити 1 мільярд дерев, відбулася акція з озеленення території дитячого садка.

Дану акцію, за підтримки керівництва та педагогів садочка, організували та провели працівники Національного природного парку «Мале Полісся».

На території закладу висадили понад 40 екземплярів ялини європейської, липи дрібнолистої, клена звичайного, дуба червоного та звичайного, горобини звичайної, – розповів Андрій Сасюк, директор НПП «Мале Полісся».

Вихованці даного дитячого садочка активно долучалися до висадки дерев: кожен намагався допомогти притоптати ґрунт, потримати деревце, а ще – задати не одне запитання щодо лісу та чому його потрібно садити.

– Діти, які власними руками садять дерева, ніколи не будуть нищити природу. В цьому ми неодноразово переконувалися. Вони, навпаки, бережно ставляться до природи та доглядають за висадженими деревами, – додають працівники парку.

Популярні пости