Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » П’ять днів до перемоги: Музей пропаганди з Шепетівки бере участь у конкурсі проєктів від Британської ради

П’ять днів до перемоги: Музей пропаганди з Шепетівки бере участь у конкурсі проєктів від Британської ради

П’ять днів до перемоги: Музей пропаганди з Шепетівки бере участь у конкурсі проєктів від Британської ради

П’ять днів та понад сотню голосів небайдужих лишається музейникам із Шепетівки, аби отримати перемогу у конкурсі “Активні громадяни”. Їх проєкт – вулична виставка «Це моє місто. Це моя історія» є єдиним із усього Шепетівського району.

– Реалізація проєкту дасть можливість створити відкритий виставковий простір на території міста в ключових його місцях, де завжди перебуває велика кількість людей, – пояснюють автори.

Ідея проєкту полягає у висвітленні історії у новому форматі – просторі просто неба. Автори переконані, що їх проєкт допоможе формуванню критичного мислення, розвитку національної свідомості та започаткує ефективний механізм побудови якісного суспільного діалогу між громадою, владою та туристом щодо питань історичного минулого. Виставка діятиме і після реалізації проєкту.

 У вчителів шкіл та викладачів навчальних закладів буде можливість проводити уроки історії та краєзнавства просто неба та використовувати матеріали реалізованого проєкту. Проєкт дасть можливість проводити пішохідні екскурсії містом для всіх цільових груп та туристів, а також сприятиме розвитку історичного світогляду та формуванню іміджу міста, як привабливого туристичного об’єкта. 

Голосування триватиме до 21 листопада. Підтримати музейників можна за посиланням.

Популярні пости