Неділя, 7 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » П’ять тисяч станцій Starlink уряд США допомагає доставити в Україну

П’ять тисяч станцій Starlink уряд США допомагає доставити в Україну

П’ять тисяч станцій Starlink уряд США допомагає доставити в Україну

Урядове агентство США з міжнародного розвитку (USAID) допомагає фінансувати і доставити в Україну 5 тисяч комплектів обладнання для супутникового інтернету Starlink компанії SpaceX Ілона Маска.

Термінали дозволять державним службовцям і критично важливим постачальникам послуг для громадян продовжувати спілкуватися в Україні та із зовнішнім світом, навіть якщо жорстока агресія путіна перерве український кабельні або мобільні зв’язки, – йдеться в повідомленні агенства USAID.

Нагадаємо, що «Starlink» – це супутниковий інтернет-сервіс SpaceX, який дозволяє користувачам у віддалених або зруйнованих війною регіонах світу отримувати доступ до інтернету на швидкості широкосмугового доступу за допомогою терміналів або антен, схожих на невеликі телевізійні.

В Україну 28 лютого прибула перша партія станцій супутникового Інтернету StarLink. 9 березня Україна отримала нову партію станцій Starlink, що забезпечують сталий зв’язок завдяки супутниковому інтернету. Ще одна партія StarLink надійшла в Україну 15 березня.

Завдяки обладнанню Starlink у Київській області вдалося відновити зв’язок для жителів Ірпеня та його передмістя Романівки, звільнених від російських військових.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.