Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Пам’ятник Миколі Островському в Шепетівці хочуть демонтувати: позиція Хмельницької облради

Пам’ятник Миколі Островському в Шепетівці хочуть демонтувати: позиція Хмельницької облради

Пам’ятник Миколі Островському в Шепетівці хочуть демонтувати: позиція Хмельницької облради

Пам’ятник письменнику Миколі Островському біля Музею пропаганди, що в Шепетівці, хочуть демонтувати. Про це говорили депутати Хмельницької обласної ради, повідомляє “Суспільне“.

– Музей та пам’ятник є власністю обласної ради, тому пам’ятник планують прибрати, відповідно до чинного законодавства. Для мене Микола Островський – це пропагандист, якого штучно розкрутив Радянський союз. Тоді були новітні герої, на яких виховували молодь. І вони створили таких кумирів, як Островський, – каже Віктор Бурлик, голова гуманітарної комісії облради.

Директорка музею Наталія Никонова зазначає, що не проти того, аби пам’ятник демонтували відповідно до законодавства, але він є також і витвором мистецтва.

– Він занесений до книги обліку, до музейного фонду України, до пам’яток місцевого значення. Це сьогодні музейний експонат, який потрібно цивілізовано демонтувати, якщо приймуть таке рішення. Тому що це не музейники приймають рішення і сьогодні це узгоджується з Міністерством культури, – додає директорка.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.