Четвер, 26 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Пасажири Інтерсіті зможуть переглядати фільми у подорожах

Пасажири Інтерсіті зможуть переглядати фільми у подорожах

Пасажири Інтерсіті зможуть переглядати фільми у подорожах

Скоро подорожі у поїздах Інтерсіті стануть ще комфортнішими. Ук­рза­ліз­ни­ця від­кри­ває дос­туп до ба­зи лі­цен­зій­них філь­мів і муль­тфіль­мів на плат­формі сер­ві­су SWEET.TV. Про це й­деться на сай­ті Ук­рза­ліз­ни­ці.

Пасажири Укрзалізниці давно чекали, що у сервісі з’явиться подібна послуга, аби поїздки стали більш комфортними. Щоб переглядати фільми, пасажир Інтерсіті повинен придбати спеціальний купон, який дає доступ до багатьох ліцензійних фільмів українською мовою.

Ди­рек­тор на­ці­ональ­но­го он­лайн-кі­но­те­ат­ру SWEET.TV Олек­сандр Ре­зу­нов уточ­нив:

— Філь­ми та муль­тфіль­ми, роз­мі­ще­ні на плат­формі на­шо­го сер­ві­су, від­те­пер бу­дуть дос­тупні у по­тя­гах Ін­терсі­ті та Ін­терсі­ті+. Кон­тент мож­на пе­рег­ля­да­ти впро­довж усього мар­шру­ту. Для цього SWEET.TV вста­нов­лює влас­не об­ладнан­ня в по­тя­гах і це на­дає мож­ли­вість че­рез ін­тернет от­ри­ма­ти дос­туп до кон­тенту на плат­формі сер­ві­су.

Вже 15 грудня відбулось перше тестування кінотеатру у потязі, який курсував по маршруту № 745/746 Ки­їв — Славсь­ке. В майбутньому Укрзалізниця запрошує й інших провайдерів підключатися до такої послуги, щоб дати змогу пасажирам подорожувати комфортно.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.