П’ятниця, 12 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » ПДР – відповідальність кожного: у Крупці провели тематичні заняття для школярів

ПДР – відповідальність кожного: у Крупці провели тематичні заняття для школярів

ПДР – відповідальність кожного: у Крупці провели тематичні заняття для школярів

Як бути видимими і відповідальними пішоходами та веловодіями говорили цими днями у Крупці. Тематичні заняття відбулися у місцевому ліцеї.

Безпека – головний принцип дорожнього руху, а дотримання правил – це хороша звичка Крупецьких ліцеїстів. На уроці здоров’я, безпеки та добробуту п’ятикласники закріпили свої знання на тему «Я велосипедист». Під час заняття діти покращували схему улюбленого транспортного засобу додатковими велоелементами та аргументували значення екіпірування для безпечного руху.

Шестикласники під час уроку з основ здоров’я говорили про безпеку пішоходів. Нині у темну пору важливим є видимість перехожих: відсутність світловідбиваючих елементів може коштувати здоров’я, або й життя.

Навички і звички носіння флікерів, світловідбиваючих елементів допоможе пішоходові бути більш помітним на дорозі у сутінках чи при поганій видимості вдень.

Тож, водії можуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто, – нагадують школярам у ліцеї. – Не забувайте, що ваша помітність та дотримання ПДР – це ваша відповідальність.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.