Четвер, 4 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Перейменування вулиць: у Нетішинській ТГ почали громадські обговорення

Перейменування вулиць: у Нетішинській ТГ почали громадські обговорення

Перейменування вулиць: у Нетішинській ТГ почали громадські обговорення

У Нетішинській тергромаді триває громадське обговорення щодо перейменування вулиць. Про це сьогодні повідомили у міськраді.

На виконання рішення виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 23 червня 2022 року № 199/2022 «Про підтримання пропозиції щодо перейменування вулиць в м. Нетішин та с. Старий Кривин Шепетівського району Хмельницької області» повідомляємо про початок громадського обговорення питання щодо перейменування в м. Нетішин проспекту Курчатова на проспект Героїв України, вулицю Михайлова на вулицю Каштанову та в с. Старий Кривин вулицю Мічуріна на вулицю Козацька, вулицю Чкалова на вулицю Героїв України, провулку Мічуріна на провулок Козацький, провулку Чкалова на провулок Героїв України. Пропозиція внесена ініціативною групою депутатів Нетішинської міської ради та старостою Старокривинського старостинського округу, – зазначають в міськраді.

Триватимуть обговорення до 30 серпня. Подати свої пропозиції чи зауваження можна по 31 липня включно у письмовій формі. Слід зазначити прізвище, ім’я, по батькові, адресу фізичної особи, яка подає пропозицію. Якщо пропозицію подає юридична особа, слід зазначити найменування та місцезнаходження. Пропозиції можна подати на поштову адресу: м. Нетішин, вул. Шевченка, 1 та на електрону адресу: miskrada@netishynrada.gov.ua.

Анонімні пропозиції (зауваження) реєструвати та розглядати не будуть.

За інформацією звертатися у відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради, каб. 207, що на вул. Шевченка, 1, або за телефоном: 9-01-51.
Відповідальні особи: начальниця відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Марія Тульба, завідувачка сектору планування та забудови територій відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Наталія Козак

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.