Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Перші бронежилети для дітей створили в Україні

Перші бронежилети для дітей створили в Україні

Перші бронежилети для дітей створили в Україні

У Львівській області створили перші бронежилети для евакуації дітей. Вони призначені для дітей віком від 5 до 14 років. Один такий жилет важить до двох кілограмів. Перші 30 штук вже передали до органів ювенальної превенції, які координують евакуацію школярів з прифронтових регіонів.

Взяли всі технології військового бронежилету, зробили його із всіх матеріалів для військового бронежилету, але зручним для дітей та таким, що виділяється на фоні інших людей. Зі спеціальними кишеньками для номеру телефону та імені батьків, для спеціальних знаків від Національної поліції та наклейки «Діти»; ручка для евакуації, світловідбивні стрічки, – зазначив Юрій Федоров, заступник голови правління Львівського оборонного кластеру.

Балістичною основою є надвисокомолекулярний поліетилен (має бути багато шарів). Це найпрогресивніший та найлегший матеріал для бронезахисту, який захищає від куль.

Але це не основне його завдання. Він також захищає від уламків. Перші 30 штук вже передали ювенальній превенції. Загалом, в оборонному кластері мають виготовити 500 дитячих бронежилетів. А поки що ще шукають партнерів, які могли б надати захисні каски малих розмірів, – додав Юрій Федоров.

Як пише ТСН, вартість такого бронежилету – близько півтисячі доларів. У кластері планують зробити з півтисячі таких засобів захисту для евакуації дітей з міст, які обстрілюють. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.