Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Підробляли документи: на Хмельниччині судитимуть підозрюваних

Підробляли документи: на Хмельниччині судитимуть підозрюваних

Підробляли документи: на Хмельниччині судитимуть підозрюваних

Перед судом постануть учасники організованої групи, які підробляли COVID-сертифікати та документи для виїзду чоловіків призовного віку за кордон.

Як повідомляють у прокуратурі регіону, підозрювані спочатку займалися виготовленням підробних ПЛР-тестів та COVID-сертифікатів. До своєї діяльності вони долучили лікарку, яка вносила у бази даних відповідну інформацію.

Після повномасштабного вторгнення рф на територію України один з них змінив «профіль» і налагодив «схему» перетину кордону чоловіками призовного віку, зокрема і виготовлення необхідних для цього документів. За таку «послугу» брав 4500 доларів США з однієї особи.

Чоловіка затримали під час спроби переправити військовозобов’язаних за межі країни. Затриманому висунули обвинувачення за ч. 3 ст. 332 КК України – організація незаконного перетину державного кордону.

Прокурорами Хмельницької обласної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи за фактами підробки та збуту електронних сертифікатів про вакцинацію від гострої респіраторної інфекції COVID-19 (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 362, ч. 3 ст. 358 КК України).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.